Farby olejne są jednymi z najchętniej używanych przez plastyków i artystów farb. Ich oleista, można rzec maślana konsystencja ułatwia rozprowadzanie na płótnie i tworzenie ciekawych efektów artystycznych. Jedna z największych zalet wynikających z korzystania z farb olejnych jest duża siła krycia, a także możliwość nakładania wielu warstw jedna na drugą. Nasz sklep sprzedaje farby olejne w opakowaniach – aluminiowych tubkach o różnej pojemności. Pozwala to Państwu wybrać idealne farby do swoich potrzeb, bez konieczności zakupu dużych opakowań, które mogłyby zostać nie wykorzystane.

Jak malować farbami olejnymi?

Istnieje wiele technik malowania farbami olejnymi. Ta najważniejsza, ale nie jedyna, to oczywiście pędzel. Farby olejne można także rozprowadzać przy pomocy szpachelki, nożyków malarskich, wałków, gąbek i wielu innych narzędzi. Ta wszechstronność zastosowania sprawia że właśnie farbami olejnymi powstają największe malarskie dzieła. Jest to również bardzo wdzięczna i przyjemna technika malowania, pozwalająca uwolnić wyobraźnię i bez ograniczeń eksperymentować ze swoimi pomysłami.

Z czego produkuje się farby olejne?

Głównym składnikiem farb olejnych są oczywiście substancje oleiste, do których dodaje się naturalne barwniki. Dodatkowo w farbach mogą występować utwardzacze, jak także dodatki anty UV, które chronią obraz przed płowieniem na skutek ekspozycji na promienie słoneczne. Nasz sklep internetowy posiada w sprzedaży farby olejne wielu znanych producentów, cenionych na świecie za wysoką jakość swoich wyrobów, a także korzystne ceny. Farby olejne sprzedajemy na pojedyncze sztuki, jak również w kompletnych zestawach o rożnej liczbie elementów. Uzupełnieniem naszej oferty są także markery olejowe. Jeżeli dopiero stawiają Państwo pierwsze kroki w świecie plastyki i nie mieli do czynienia z farbami olejnymi, zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy, pomożemy wybrać odpowiednie farby i akcesoria, a na koniec zapewnimy ich szybką i bezpieczną wysyłkę w dowolne miejsce w kraju.

Farby olejne VAN GOGH 10 x 20 ml Farby olejne VAN GOGH 10 x 20 ml
Producent: Van Gogh
Cena: 105,01 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Farby olejne TALENS 8 Farby olejne TALENS 8
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtruj
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl