Znajdują szerokie zastosowanie w sklepach, kawiarniach, restauracjach, biurach podróży i nie tylko – markery kredowe. Swoją popularność zawdzięczają możliwości pisania po szklanych witrynach czy też czarnych tablicach. Nie rozmazują się, są odporne na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych, a przy tym można je łatwo usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki. Dlatego wykorzystywane są najczęściej do zamieszczania informacji o aktualnych promocjach, daniach dnia i nie tylko.

Markery kredowe w ofercie sklepu SKALA Art. Kreślarskie i Biurowe

W naszym sklepie nie ma miejsca na przypadkowy asortyment. Dlatego starannie dobieramy asortyment i współpracujemy wyłącznie z cenionymi na rynku producentami, takimi jak na przykład Uni. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy klientom rozwiązania, które zapewnią niezawodne użytkowanie.

Co proponujemy? W ofercie posiadamy bogaty wybór markerów kredowych o różnej grubości linii pisania. Co więcej, są one dostępne w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych, co pozwala na idealne dopasowanie do konkretnego zastosowania. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Filtruj
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl